horizontal break

Cennik | Umowy, ankiety, formularze | Galeria

 

Cennik za pobyt dobowy lub kilkudniowy

Pies- 100 zł  (cena jednakowa dla wszystkich piesków,  niezależnie od wielkości i wagi psa)

Kot – 50 zł

Dzień przyjęcia jest pierwszą dobą ( nie ma znaczenia, czy piesek przyjedzie rano, czy pod wieczór). Dzień odbioru –  po godz. 11 naliczany jest pobyt za kolejną dobę.

W przypadku wcześniejszego odbioru zwierzaka niż planowany termin pobytu pobrana opłata nie ulega zwrotowi. 

W czasie pozostałych dni świątecznych, weekendu majowego i sierpniowego cena wzrasta o 20 %.

Okres Świąteczny trwa od 21.12.2023 do 31.12.2023 rano.

Nowy Roki i czas Sylwestrowy od 31.12.2023 do 02.01.2024 – cena 150 zł doba hotelowa.

 Uwaga!

Po otrzymaniu informacji zwrotnej od nas odnośnie rezerwacji miejsca czekamy jeden dzień na kontakt, potwierdzenie i osobistą wpłatę zaliczki, po tym czasie rezerwacja przestaje być aktualna.

Rezerwacja może zostać odwołana, jednak nie później niż na 3 tygodnie przed planowanym przyjazdem,  w okresie wakacyjnym 1.5 miesiąca wcześniej, po upływie tego terminu zaliczka/zadatek przepada.
Kwota zaliczki/zadatku to 50 % całej kwoty do zapłaty za planowany pobyt.

 

Cennik za pobyt Zwierząt na godziny (psy i koty)

Pobyt w hotelu na godziny uzależniony jest od ilości i charakteru przebywających na dłuższy pobyt gości. Psy mają wtedy do dyspozycji cały ogród i towarzystwo naszych Zwierzaków.

Pierwsza godzina – 30 zł, każda następna 10 zł.

Dowóz i odbiór zwierząt własnym transportem

stawka za każdy kilometr –  5 zł

Dodatkowe opłaty związane są z kosztami żywienie i dotyczą tylko Psów i Kotów. Wynoszą w zależności od wyboru opcji karmienia około 5-14 zł

Opcje do wyboru dla Psów i Kotów

Karmienie raz dziennie
Mięso
7,00 PLN
Sucha karma
5,00 PLN
Gotowane
10,00 PLN
Karmienie dwa razy dziennie
Mięso
14,00 PLN
Sucha karma
10,00 PLN
Gotowane
14,00 PLN
Mieszane suche i mięso
12,00 PLN

Cennik pobytu Zwierzęcia nie obejmuje kosztów żywienia z uwagi na indywidualne przyzwyczajenia Zwierząt i stres związany ze zmianą miejsca, dodatkowo niektóre Zwierzęta są z natury bardzo wrażliwe i wszelkie zmiany nie są wskazane, dotyczy to zwłaszcza Zwierząt przyjmujących pokarm weterynaryjny. Natomiast istnieje możliwość ustalenia karmienia zwierząt wg naszego sposobu i opcji zaproponowanych powyżej.

Nasze Zwierzęta zarówno Psy, jak i Koty karmione są głównymi posiłkami dwa razy dziennie i jest to według nas optymalny sposób karmienia Zwierząt. Rano Zwierzaki karmione są dobrej jakości suchą karmą, wieczorem surowym mięsem tj. podroby indycze i kurze takie, jak serca i żołądki, rzadko wątróbka. Gotujemy też posiłki dla Zwierząt składające się z ryżu lub makaronu, ziół, mięsa i warzyw. Nasze Zwierzęta dostają również nabiał, tj. ser twarogowy i jajka. Psy, które lubią owoce typu jabłka, banany lub warzywa – ogórki, pomidory, sałatę również je dostają w umiarkowanych ilościach. Natomiast Koty, jeśli są zdrowe i nie wymagają specjalnej diety mają stały dostęp do jedzenia suchego. Koty z natury potrzebują jeść często, ale mało. Zdarza się, że potrzebują sięgać po jedzenie 12 razy dziennie i naprawdę potrafią przyjmowaną przez siebie ilość doskonale regulować. Zazwyczaj przychodzą zjeść 5 – 6 kulek i lecą dalej.

Przy innych Zwierzętach konieczne są wytyczne i wskazówki właściciela.

Koszty ewentualnej interwencji weterynaryjnej rozliczamy według paragonu wystawionego przez lekarza. Na stałe współpracujemy z doktorem Tomaszem Grabińskim z Kątnej.

Na czas pobytu Zwierzaka ważne jest przygotowanie dla niego wyprawki, na którą powinny się składać: obroża – nie może to być obroża zaciskowa, ani kolczatka, ulubione posłanie, kocyk, jeśli Pies lub Kot takie posiada, ulubiona jedna zabawka, , książeczka zdrowia oraz kontakt do lekarza prowadzącego.

Jeśli Zwierzak nie posiada posłania proponujemy własne koce, chodniki, pościel, ręczniki lub poduchy.

Na czas pobytu podpisujemy Umowę Powierzenia Zwierzęcia pod Opiekę, co stanowi gwarancję wzajemnego zaufania i troski o Zwierzaka.

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Rezerwacji można dokonać przez Formularz Rezerwacji.

Uwaga!
Zostawienie Zwierzęcia w naszym hotelu jest równoznaczne z akceptację i wyrażeniem zgody przez Właściciele na przetwarzanie danych osobowych do użytku własnego hotelu i umieszczenia galerii zdjęć, filmów z pobytu Zwierzęcia u nas i na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy serdecznie

Zespół Hotelu Kochane Zwierzaki

horizontal break

Zdjęcia i teksty na tej stornie są naszego autorstwa. Prosimy o nie wykorzystywanie ich bez naszej zgody.

.