horizontal break

Cennik | Umowy, ankiety, formularze | Galeria

 

Cennik za pobyt dobowy lub kilkudniowy

Psy – bez względu na wielkośćKotyInne zwierzęta, np. chomiki, myszki, gryzonie
Cena za dzień pobytu.
60,00 PLN
50,00 PLN
25,00 PLN
Cena za dzień pobytu w Święta Bożonarodzeniowe i Wielkanocne.
100,00 PLN
75,00 PLN
35,00 PLN
Cena za dzień pobytu w Nowy Rok.
150,00 PLN
120,00 PLN
45,00 PLN

W czasie pozostałych dni świątecznych, weekendu majowego i sierpniowego cena wzrasta o 20 %.

 W przypadku wcześniejszego odbioru zwierzaka niż planowany termin pobytu pobrana opłata nie ulega zwrotowi. 

Uwaga!

Po otrzymaniu informacji zwrotnej od nas odnośnie rezerwacji miejsca czekamy jeden dzień na kontakt, potwierdzenie i osobistą wpłatę zaliczki, po tym czasie rezerwacja przestaje być aktualna.

Rezerwacja może zostać odwołana, jednak nie później niż 3 dni przed planowanym przyjazdem, po upływie tego terminu zaliczka przepada.
Kwota zaliczki to 20 % całej kwoty do zapłaty za planowany pobyt.

 

Cennik za pobyt Zwierząt na godziny (psy i koty)

Pierwsza godzina
20,00 PLN
Kolejne godziny
7,00 PLN
Spacer ze zwierzęciem
30,00 PLN

Pobyt w hotelu na godziny uzależniony jest od ilości i charakteru przebywających na dłuższy pobyt gości. Psy mają wtedy do dyspozycji cały ogród i towarzystwo naszych Zwierzaków.

 

Dowóz i odbiór zwierząt własnym transportem

Stawka za kilometr
1,80 PLN
Pierwsza godzina dowozu
30,00 PLN
Kolejne godziny dowozu
10,00 PLN / h
 

Dodatkowe opłaty związane są z kosztami żywienie i dotyczą tylko Psów i Kotów. Wynoszą w zależności od wyboru opcji karmienia około 5-14 zł/h.

Opcje do wyboru dla Psów i Kotów

Karmienie raz dziennie
Mięso
7,00 PLN
Sucha karma
5,00 PLN
Gotowane
10,00 PLN
Karmienie dwa razy dziennie
Mięso
14,00 PLN
Sucha karma
10,00 PLN
Gotowane
14,00 PLN
Mieszane suche i mięso
12,00 PLN
Między posiłkami (tylko Psy)
Kości wołowe
2,00 PLN
Kości cielęce
4,00 PLN

W przygotowaniu propozycja żywienia Barf, której jesteśmy zwolennikami.

Smaczki szkoleniowe – gratis.

Przy pobycie powyżej 14 dni proponujemy 5 % zniżki.

Cennik pobytu Zwierzęcia nie obejmuje kosztów żywienia z uwagi na indywidualne przyzwyczajenia Zwierząt i stres związany ze zmianą miejsca, dodatkowo niektóre Zwierzęta są z natury bardzo wrażliwe i wszelkie zmiany nie są wskazane, dotyczy to zwłaszcza Zwierząt przyjmujących pokarm weterynaryjny. Natomiast istnieje możliwość ustalenia karmienia zwierząt wg naszego sposobu i opcji zaproponowanych powyżej.

Nasze Zwierzęta zarówno Psy, jak i Koty karmione są głównymi posiłkami dwa razy dziennie i jest to według nas optymalny sposób karmienia Zwierząt. Rano Zwierzaki karmione są dobrej jakości suchą karmą, wieczorem surowym mięsem tj. podroby indycze i kurze takie, jak serca i żołądki, rzadko wątróbka. Psy dodatkowo dostają kości wołowe lub cielęce. Gotujemy też posiłki dla Zwierząt składające się z ryżu lub makaronu, ziół, mięsa i warzyw. Nasze Zwierzęta dostają również nabiał, tj. ser twarogowy i jajka. Psy, które lubią owoce typu jabłka, pomarańcze, banany lub warzywa – ogórki, pomidory, sałatę również je dostają w umiarkowanych ilościach. Natomiast Koty, jeśli są zdrowe i nie wymagają specjalnej diety mają stały dostęp do jedzenia suchego. Koty z natury potrzebują jeść często, ale mało. Zdarza się, że potrzebują sięgać po jedzenie 12 razy dziennie i naprawdę potrafią przyjmowaną przez siebie ilość doskonale regulować. Zazwyczaj przychodzą zjeść 5 – 6 kulek i lecą dalej.

Przy innych Zwierzętach konieczne są wytyczne i wskazówki właściciela.

Koszty ewentualnej interwencji weterynaryjnej rozliczamy według paragonu wystawionego przez lekarza. Na stałe współpracujemy z doktorem Tomaszem Grabińskim z Kątnej.

Na czas pobytu Zwierzaka ważne jest przygotowanie dla niego wyprawki, na którą powinny się składać: smycz i obroża – nie może to być obroża zaciskowa, ani kolczatka, ulubione posłanie, kocyk, jeśli Pies lub Kot takie posiada, ulubiona jedna zabawka, miska, książeczka zdrowia oraz kontakt do lekarza prowadzącego.

Jeśli Zwierzak nie posiada posłania proponujemy własne koce, chodniki, pościel, ręczniki lub poduchy.

Na czas pobytu podpisujemy Umowę Powierzenia Zwierzęcia pod Opiekę, co stanowi gwarancję wzajemnego zaufania i troski o Zwierzaka.

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Rezerwacji można dokonać przez Formularz Rezerwacji.

Uwaga!
Zostawienie Zwierzęcia w naszym hotelu jest równoznaczne z akceptację i wyrażeniem zgody przez Właściciele na przetwarzanie danych osobowych do użytku własnego hotelu i umieszczenia galerii zdjęć, filmów z pobytu Zwierzęcia u nas i na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy serdecznie

Zespół Hotelu Kochane Zwierzaki

horizontal break

Zdjęcia i teksty na tej stornie są naszego autorstwa. Prosimy o nie wykorzystywanie ich bez naszej zgody.

.