horizontal break

Przyjaciele | Ważne sprawy | Literatura

 

Fundacja Happy Animals

Polecamy całym sercem wspomaganie Fundacji Happy Animals i namawiamy do adopcji Zwierzaków – Kochanych Zwierzaków.

 

 

Ela i Miron

 

Ela i Miron -to miłość, cierpliwość i empatia. To serca ludzi, w których mieści się wszystko co najlepsze. To ludzie, których pomoc dla Zwierząt jest nieoceniona, i którzy nigdy nie przejdą obojętnie wobec jakiegokolwiek cierpiącego Zwierzęcia, czy Człowieka. Dla takich osób powinno stawiać się pomniki jako przykład do naśladowania tego co robią i godnego bycia człowiekiem , są realnym przykładem tego, że, to „ Zwierzęta czynią z nas ludzi”. Ich pomoc jest bezinteresowna i w pełni charytatywna, dlatego jeśli kogokolwiek z państwa zaciekawi ich historia i zechce odwiedzić ich na Facebooku, to gorąco zachęcam i namawiam przede wszystkim do adopcji ich podopiecznych, ale też do przekazywania niepotrzebnych koców, materiałów na budy, posłań i wszystkich innych rzeczy, które są państwu zbędne, a mogą jeszcze posłużyć Zwierzętom, itd. Można też u Doktora Tomka zapłacić za sterylizację wybranego Zwierzęcia, jego leczenie, szczepienia, odrobaczanie itd, na wszystko zostanie wystawiony paragon.

Ela i Miron są tak skromni, że nigdy by o to nie poprosili, bowiem większość Zwierząt, którym pomagają, i które ratują opłacają z własnych pieniędzy. To, w jaki sposób my możemy pomóc finansowo jest zaledwie namiastką pomocy, jaką oni niosą wszystkim potrzebującym Zwierzętom, ale tak naprawdę każda pomoc jest bardzo ważnym darem, za który Ela i Miron w imieniu swoich podopiecznych wszystkim ludziom serdecznie dziękują.

Gdybyście tylko Państwo mogli spojrzeć w oczy tych Zwierząt, które zostały ocalone… W takich spojrzeniach zawiera się cały sens życia. Pomagajmy, bo ZWIERZĘTA CZYNIĄ Z NAS LUDZI.

 

Doktor Tomek od Zwierząt

Doktor Tomek od Zwierząt – wielkie serce, umysł i dłonie, które pomagają . To człowiek, który ma dar niesienia pomocy nawet w bardzo beznadziejnych przypadkach – uratował naszego Bobika, gdy inni zwątpili on walczył dzień i noc do końca, do skutku, z sukcesem. To weterynaryjny dr Wilczur naszych czasów, i jak to bywa w przypadku takich ludzi jest osobą bardzo skromną i nie szukającą rozgłosu. Tacy ludzie to prawdziwe perły w tych czasach.

U Doktora Tomka można zasponsorować zabieg dla wybranego bezdomnego, czy wiejskiego Zwierzęcia, które jest pozostawione same sobie. Po prostu wystarczy przyjechać i zapłacić, a Doktor Tomek zrobi co trzeba i na wszystko wystawi paragon.

 

dogteam.pl

Przyjaciele, którym warto zaufać.

 

 

 

Zdjęcia i teksty na tej stornie są naszego autorstwa. Prosimy o nie wykorzystywanie ich bez naszej zgody.

.